Tirana
mist
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
94 %
1.5kmh
100 %
Die
32 °
Hën
35 °
Mar
37 °
Mër
36 °
Enj
34 °
E diel, 26 Qershor, 2022
spot_img

Kapriçot e motit, çfarë pritet në orët në vijim

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Era do fryjë mesatare në tokë dhe deri e fortë në det, me shpejtësi 50 km/h nga drejtimi Jugperëndimor duke krijuar në det dallgëzim mbi 5 ballë.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img