Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
2.1kmh
0 %
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
40 °
Hën
39 °
Mar
37 °
E premte, 30 Korrik, 2021

Kapje flokësh dhe sharje, plas sherri mes vajzave në lokal, qytetarët ndëryhjnë për t’i ndarë (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

34f2998c96bc57c155396724ab57b24d

Gjatë mbrëmjes së djeshme në një lokal në Prishtinë ka ndodhur një përleshje fizike në të cilën kanë qenë të përfshira tri vajza.

Në fotot e mëposhtme shihen sesi vajzat kapen për flokësh, i gjuajn njëra tjetrës me gjithcka që u del para.

Kanë qenë qytetarët e tjerë që kanë ndërhyrë për të ndarë vajzat.

Sakaq, nuk dihet ende konflikti që ka degjeneruar deri në dhunë fizike mes vajzave.

 

SRYEY.JPGSDGREGREHYTR.JPG

Më shumë

spot_img
spot_img