Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
38 %
1.5kmh
0 %
Sht
34 °
Die
33 °
Hën
36 °
Mar
36 °
Mër
37 °
E shtunë, 25 Qershor, 2022
spot_img

Kapja e peshqve të mëdhenj, flet Donald Lu: Nuk është dështim, janë arrestuar disa trafikantë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ambasadori Lu ka shtuar gjithashtu se janë arrestuar disa trafikantë të rëndësishëm si Arbër Çekaj, Met Kanani dhe shumë të tjerë, për të cilët më vjen keq qeë nuk do të jem këtu.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img