Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
43 %
3.1kmh
75 %
Enj
10 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
5 °
E enjte, 20 Janar, 2022

“Kapiteni” Rama në timon, kryeministri e kalon ditën në aeroplanmbajtësen amerikane që po zhvillon stërvitje në ujërat shqiptare

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ka vizituar ditën e sotme aeroplanmbajtësen amerikane “Harry S. Truman”, e cila po kryen një stërvitje intensive në ujërat tona territoriale, së bashku me forcat e marinës shqiptare.

Ai ka publikuar disa foto dhe video nga aeroplanmbahtësja, ku në një moment është vendosur edhe në vendin e kapitenit.

“Një ditë mbresëlënëse në aeroplanmbajtësen “Harry S. Truman”, e cila po kryen një stërvitje intensive në ujërat tona territoriale, së bashku me forcat e marinës shqiptare”, shkruan Rama.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img