Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
2.6kmh
100 %
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
4 °
E premte, 21 Janar, 2022

“Kapiten, u kry”, Kombëtarja e Kosovës bën realitet ëndrrën e Fadil Vokrrit

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Vazhdimi i aventurës së Kosovës në Ligën e Kombeve i dedikohet padyshim të gjithë shqiptarëve, por në veçanti dhe legjendës së futbollit Fadil Vokrri.

Në një postim në Facebook “Fansat e Futbollit të Kosovës” deklarojnë se “Dardanët” e mbajtën premtimin.

“Kapiten, u kry!”, kanë shkruar ata në foton e publikuar të legjendës Fadil Vokrri.

Vokrri u nda nga jeta në muajin qershor pas një infarkti.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img