Hapësire reklamuese

Bota

Kapi në ajër të miturën që ra nga dritarja, heroi 17 vjeçar i shpëton jetën vogëlushes (VIDEO)

Shkruar nga Newsbomb

Algjeriani Feudi Zabaat, 17 vjec është konsideruar hero pasi kapi në ajër një vajzë të vogël dy vjeçare.

Vogëlushja siriane Doha Muhammed u hodh nga një dritare e hapur në katin e dytë të një ndërtese ndërsa nëna e saj ishte duke gatuar.

Fatmirësisht, Zabaat e pa atë nga rruga dhe ishte i aftë ta kapte dhe ta ulte pa asnjë lëndim.

Incidenti ndodhi në Stamboll, Turqi.

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese