Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
34 %
6.7kmh
0 %
Hën
17 °
Mar
20 °
Mër
20 °
Enj
21 °
Pre
21 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

Kapexhiu sqaron deklaratën e fortë, tregon me çfarë do e ‘vrasë’ Mustafa Nanon

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

b173231c2756df878fdb7841eb64cb1b

Karikaturisti Bujar Kapexhiu sot në ‘open’ bëri një deklaratë të fortë, ku duke iu drejtuar analistit Mustafa Nano, i tha: Nëse me fyen gjënë e shenjtë, unë të vras.

Kjo erdhi pasi Nano tha se ai ndihet i fyer nga gratë e mbuluara dhe u shpreh pro karikaturave të tilla si ajo e fundit që bëri Charlie Hebdo, për të ironizuar presidentin e Turqisë, Erdogan.

Kapexhiu më tej në emision e ka sqaruar këtë deklaratë, teksa tha se ai nuk do ta vrasë me pistoletë Nanon, por me “armën” e tij më të fortë, penën, duke i bërë një karikaturë ndoshta thumbuese.

“Do ta vras Nanon, por në dorë nuk do të kem një revolver, por një penë që ta bëj karikaturë. Çfarë t’i them tjetër unë Muçit?”, u shpreh Kapexhiu.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img