Tirana
clear sky
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
75 %
2.1kmh
0 %
Enj
15 °
Pre
17 °
Sht
17 °
Die
16 °
Hën
12 °
E enjte, 30 Mars, 2023

Kapet trafikanti shqiptar i drogës në Itali (Emri)

Lajme të ngjashëm

Një 34-vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia italiane në aeroportin “Falcone e Borsellino” të Palermos gjatë tentativës për t’u larguar në Milano.

Ai është Bekim Ymeri i dënuar në vitin 2012 për trafik të lëndëve narkotike me tre vite burg dhe 15 mijë euro gjobë. Por Ymeri mundi t’i shpëtonte policisë duke u arratisur dhe gjatë këtyre viteve ka jetuar po në Itali duke përdorur dokumente false.

Më shumë