Tirana
overcast clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
71 %
2.6kmh
90 %
Sht
11 °
Die
12 °
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
E shtunë, 4 Dhjetor, 2021
spot_img

Kapet shqiptari me 5 kg KOKAINË të shënjuar “LAMBO”, ja çfarë e tradhëtoi (DETAJE)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

351db026846eeb3b32cd002820bc82e8

Një 35-vjeçar shqiptar ka rënë në prangat e policisë italiane pasi i janë gjetur 5 kilogram kokainë.

Autoritetet italiane bëjnë me dije se shqiptari u ndalua në provincën e Lecco-s teksa udhëtonte me një furgon frigoriferik. Policia vuri re se furgoni ishte i zbrazur, çka i bëri ata të dyshojnë se shqiptari nuk po lëvizte për arsye pune.

Gjithashtu gjatë marrjes në pyetje, ai shfaqi shenja të forta nervozizmi, ndërsa karabinierët vendosën të kontrollojnë mjetin.

Ata zbuluan brenda furgonit pesë pako kokainë, secila nga 1 kilogram të mbështjella dhe të shënuara me mbishkrimin “LAMBO”, raporton Newsbomb.al.

Hetimet vijojnë për zbulimin e këtij rrjeti të drogës.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img