Hapësire reklamuese

Aktualitet

Kapet shqiptari me 200 pako me medikamente kontrabandë

Shkruar nga Newsbomb

Një shtetas shqiptar është kapur me rreth 200 pako barna kontrabandë.

Shqiptari, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur, është ndaluar në portin e Barit në Itali, pasi gjatë kontrollit në makinën e tij janë gjetur 164 pako me anabolikë dhe 30 pako me Cialis, një medikament që përdoret për trajtimine  impotencës.

Shoferi shqiptar është ndaluar nga autoritetet portuale italiane.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese