Tirana
broken clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
75 %
Mër
16 °
Enj
16 °
Pre
18 °
Sht
16 °
Die
15 °
E mërkurë, 7 Dhjetor, 2022

Kapet një person duke fotografuar votën në Vlorë, komisionerët njoftojnë policinë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Teksa procesi i votimit vazhdon në të gjithë Shqipërinë, në qytetin e Vlorës një qytetar është kapur nga komisionerët duke forografuar votën.

Ngjarja ka ndodhur në shkollën “Industriale” në qendrën e votimit 4498, të qytetit të Vlorës ku personi pasi ka fotografuar votën ka bërë replika me komisionerët dhe më pas është larguar nga qendra e votimit.

Menjëherë është lajmëruar policia e cila ka marrë sinjalizimin përkatës nga antarët e komisionit, ndërsa personi është indetifikuar por deri tani nga nuk është shoqëruar në komisariat.

Nga informacionet e deritanishme procesi i votimit në QV 4498 është pezulluar.

Më shumë
spot_img
spot_img