Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
38 %
1.5kmh
0 %
Sht
34 °
Die
33 °
Hën
36 °
Mar
36 °
Mër
37 °
E shtunë, 25 Qershor, 2022
spot_img

Kapet në Itali skafi me 2 ton drogë, arrestohen 2 shqiptarë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Sekuestrohet në Itali motoskafi me 2 ton drogë, ndërsa kanë rënë në pranga 2 shqiptarë.

albsig

spring

Medita italiane bëjnë me dije se sasia e lëndës narkotike u kap  në Fogia dhe droga vinte nga Shqipëria. 

Skafi është pikasur mëngjesin e sotëm më pas helikopterët e Guardia di Finanzza nisën operacionin në det.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img