Tirana
scattered clouds
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
93 %
2.1kmh
40 %
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
11 °
Mër
10 °
Enj
15 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

Kapet me peshore dhe heroinë në xhep, arrestohet shpërndarësi i drogës në Berat (EMRI)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia e Beratit ka vënë në pranga një 22 vjeçar, shpërndarës heroine.

Pas informacioneve të marra në rrugë operative si dhe hetimi të gjatë, policia mundit të arrestojë shtetasin Asjan Topi, 22 vjeç, banues në lagjen 30 Vjetori nëBerat.

Gjatë arrestimit iu gjetën 2.5 gram heroinë, një peshore elektronike si dhe një sasi e vogël lekësh.

Topi tashmë do të gjykohet për “Prodhim dhe shitje e lëndëve narkotike”, parashikuar nga neni 283/1 i Kodit Penal.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img