Tirana
mist
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
94 %
1.5kmh
100 %
Die
32 °
Hën
35 °
Mar
37 °
Mër
36 °
Enj
34 °
E diel, 26 Qershor, 2022
spot_img

Kapet me kokainë dhe hashash, arrestohet shqiptarit në Itali

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një shqiptar 34-vjeçar është arrestuar në qendër të Firenzes ditën e sotme, pasi iu gjetën euro, kokainë dhe hashash.

albsig

spring

Policia gjatë një kontrolli të territorit vunë re dy burra të dyshimtë qëndronin në Piazza Tasso. 34-vjeçari shqiptar u arrestua, pasi në momentin e kontrollit, u përpoq që të nxjerrë nga xhaketa një sasi prej disa gramë kokainë.

Pas kontrollit edhe në xhepin e pantallonave të 3 shqiptarit, iu gjet hashash dhe 200 euro të gatshme.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img