Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
38 %
1.5kmh
0 %
Sht
34 °
Die
33 °
Hën
36 °
Mar
36 °
Mër
37 °
E shtunë, 25 Qershor, 2022
spot_img

Kapet me kokainë dhe 20 mijë euro, arrestohet shqiptari në Itali

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një shqiptar është arrestuar mbrëmjen e djeshme në Riçione, Itali.

albsig

spring

25-vjeçari me inicialet O. R., dyshohej se merrej me trafik të lëndëve narkotike.

Gjatë ndalimit atij i janë gjetur 52 gramë kokainë. Në kontrollin e ushtruar në banesë, i janë gjetur edhe 20 mijë euro, që janë sekuestruar.

Sipas mediave italiane, i riu shqiptar ishte i njohur për policinë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img