Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
41 %
4.1kmh
40 %
Mër
23 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
30 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021
spot_img

Kapet me 72 kg kokainë vlonjati i shumëkërkuar dhe dy zhytësa peruanë

spot_img

Lajme të ngjashëm

3d836d5b8b246a408315e4146ca24c88

Më shumë

spot_img