Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
4.6kmh
75 %
Die
11 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
16 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

Kapet me 300 mijë euro DROGË me vete, arrestohet në Bari një shqiptar (EMRI)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

e16f686eed60492cc5e227e8b5c0d071

Rudmir Tatari, 43 vjeç nuk i ka shpëtuar dot policisë së Barit fundjavën që lamë pas kur këta të fundit e kanë arrestuar shqiptarin pasi e gjetën nën posedimin e 12 kileve marijuanë, me një vlerë totale prej 300 mijë eurosh.

Droga ishte paketuar në dy qese të mëdha dhe ishte vendosur në disa kuti për që mbaheshin për paisje elektronike. Shqiptari ishte nën survejimin e policisë italiane gjatë operacionit Alto Impatto.

Sipas policisë, droga do të përdorej për tregun vendas. Ndërkohë që Rudmir Tatari, tashmë do të përballet me gjykatën italiane të barit nën akuzën për trafikim dhe shpërndarje të lëndëve narkotike.

 

polizia-droga-1-1-696x522.jpg

polizia-droga-2-560x420.jpg

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img