Tirana
mist
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
94 %
1.5kmh
100 %
Die
32 °
Hën
35 °
Mar
37 °
Mër
36 °
Enj
34 °
E diel, 26 Qershor, 2022
spot_img

Kapet mat John Shahu, zbulohet ndryshimi i ri në trupin e këngëtarit (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

John Shahu është këngëtari i ri, i cili u bë i njohur nga bashkëpunimi me Elvana Gjatën dhe Ledri Vulën.

albsig

spring

Kënga ‘Mike’ vazhdon të dëgjohet ende, edhe pse ka kaluar një vit nga lançimi. Zëri i ëmbël i ëmbël i John është një ndër arsyet që radiot e trasmetojnë herë pas here.

Ditën e sotme, këngëtari është fotografuar nga Newsbomb.al në një prej lokaleve të kryeqytetit, ku shihet në praninë e një prej miqve të tij.

Mirëpo, vëmendje ka marrë ndryshimi më i ri në trupin e John.

Ai ka bërë një tatuazh, ku shfaqet duke ia treguar mikut të tij.

Mesa duket tatuzhi është realizuar së fundmi, pasi Shahu nuk e ka ndarë me askënd. Edhe në fotot e postuara në rrjetet sociale vihet re që këngëtari nuk e ka pasur më herët.

Screenshot_1.jpg

Screenshot_4.jpg

Screenshot_3.jpg

Screenshot_2.jpg

Screenshot_7.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img