Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
0.5kmh
75 %
Die
22 °
Hën
20 °
Mar
18 °
Mër
19 °
Enj
18 °
E diel, 24 Tetor, 2021
spot_img

Kapet marijuanë në Igumenicë, pranga 2 trafikantëve shqiptarë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kapen 8 kg marijuanë në stacionin e autobusëve në Igumenicë.

Mediet greke raportojnë se sasia e lëndës narkotike iu gjet dy të rinjve shqiptarë 22 dhe 31 vjeç, emrat e të cilëve ende nuk bëhen me dije.

Dy të rinjtë janë arrestuar nga policia greke, ndërsa mësohet se kishin kaluar ilegalisht kufirin e gjelbër me Shqipërinë.

Droga ishte e ndarë në 4 pako, ndërsa shqiptarëve iu sekuestraun edhe dy celularë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img