Tirana
overcast clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
82 %
5.1kmh
90 %
Hën
11 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

Kapet i riu në hyrje të Elbasanit, kishte fshehur në ‘Porsche-n’ luksoze sasi të mëdha paundësh (DETAJE)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

467168c01e79eefec6ef3fde9630f09c

Një i ri është ndaluar mbrëmjen e sotme në hyrje të qytetit të Elbasanit nga Policia pasi kishte fshehur sasi të madhe parash në kroskotin e makinës më të cilën udhëtonte.

Mësohet se shtetasi me iniciale A.Ll është ndaluar në hyrje të qytetit teksa udhëtonte më një mjet luksoz tip “Porsche”, ndërsa gjatë kontrollit i janë gjetur të fshehura 35 mijë paund britanike. Mjeti luksoz me targa AA 666 YL është bllokuar dhe drejtuesi i tij është shoqëruar në komisariat për veprime të mëtejshme hetimore.

Pritet që policia të nisë njoftim zyrtar për ndalimin e të riut.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img