Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
38 %
1.5kmh
0 %
Sht
34 °
Die
33 °
Hën
36 °
Mar
36 °
Mër
37 °
E shtunë, 25 Qershor, 2022
spot_img

Kapet 32-vjeçari shqiptar me kokainë në Itali

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 32-vjeçar shqiptar është kapur me kokainë në Olgiate, Como, Itali.

albsig

spring

Ai është mbikqyrur nga policia, ndërkohë që shërbente si shpërndarës me doza të vogla. Shqiptari, identiteti i të cilit nuk është bërë me dije, e shiste 1 gram kokainë/100 euro.

Në momentin e arrestimit, 32-vjeçari kishte fshehur edhe 13 doza në makinë, më shumë se 20 gram.

Shqiptari i arrestuar do të dërgohet në gjykatë, ku dhe do të jepet masa për veprrën penale ‘shpërndarje lëndësh narkotike”.

Nga muaji shkurt deri në javën e Pashkëve, janë kapur 10 furnizues droge në vend.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img