Tirana
overcast clouds
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
75 %
1kmh
100 %
Enj
11 °
Pre
11 °
Sht
11 °
Die
9 °
Hën
8 °
E enjte, 2 Shkurt, 2023

Kapet 29-vjeçari shqiptar në Kozan, kishte mbushur makinën me kanabis

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 29-vjeçar shqiptar ka rënë në prangat e policisë në kufirin greko-shqiptar, pasi është kapur me 20 kg kanabis.

Bëhet me dije se policia ka ndaluar një mjet që drejtohej nga një shqiptar. Gjatë kontrollit policia ka gjetur dhe sekuestruar 2 çanta që përmbanin 20 pako me 20 kg 900 gramë kanabis dhe 1 celular.

Gjatë kohëve të fundit shumë sasi kanabis janë kapur në Kozan dhe dyshohet se lënda narkotike vjen nga Shqipëria.

Më shumë


spot_img

spot_img