Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
38 %
1.5kmh
0 %
Sht
34 °
Die
33 °
Hën
36 °
Mar
36 °
Mër
37 °
E shtunë, 25 Qershor, 2022
spot_img

Kapet 115 kg DROGË në Greqi, u ngarkua në Shqipëri

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kapet një sasi e madhe droge ditën e sotme në Igumenicë nga policia greke.

albsig

spring

Gjatë operacionit është sekuestruar 115 kg marijuanë dhe është arrestuar një shtetas grek.

Sipas policisë greke, droga dyshohet se ishte ngarkuar ne Shqipëri, ndërsa mjeti ka përdorur Qafë- Botën për të kaluar.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img