Tirana
few clouds
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
32 %
3.1kmh
20 %
Sht
34 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
37 °
Mër
38 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022
spot_img

Kapen në Korçë 9 emigrantë klandestinë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kapen në Korçë 9 emigrantë të paligjshëm. 

albsig

spring

 

Mësohet se emigrantët janë ndaluar në kufi me Greqinë.

Pesë prej emigrantëve janë palestinezë dhe 4 të tjerë algjerianë. Bëhet e ditur se pas marrjes së deklaratës emigrantët janë nisur drejt Tiranës.

Kjo nuk është hera e parë që në Korçë ndalohen emigrantë klandestinë nga vendet e Lindjes së Mesme.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img