Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
40 %
1.5kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
31 °
Die
31 °
Hën
32 °
Mar
30 °
E premte, 19 Gusht, 2022
spot_img

Kapen me gjysmë kile kokainë, dy të arrestuar në Shkodër

spot_img

Lajme të ngjashëm

Dy persona janë arrestuar në qytetin e Shkodrës pasi iu është gjetur një sasi prej 500 gram lëndë narkotike e dyshuar kokainë.

Të arrestuarit janë shtetasit Nexhmi Bushaj dhe Dritan Mataj. Arrestimi i këtyre dy shtetasve u bë i mundur pas rreth dy jave hetime nga Policia e Shkodrës në Bashkëpunim me Prokurorinë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img