Kapen me drogë dhe mijëra euro kesh në Gjermani, arrestohen 2 të rinj shqiptarë

Publikuar tek: bota, më 16:02 24-01-2017 Kapen me drogë dhe mijëra euro kesh në Gjermani, arrestohen 2 të rinj shqiptarë

Policia gjermane ka vënë në pranga 2 të rinj shqiptarë pasi u kapën me 2.4 kile kokainë dhe 57 mijë euro kesh.

Identiteti i shqiptarëve ende nuk është bërë i ditur, por mësohet se të rinjtë janë përkatësisht 21 dhe 29 vjeç.

Fillimishtb u arrestua 29-vjeçari me 500 gramë kokainë dhe gjatë kontrollit në banesë policia ka sekuestruar edhe 1.9 kile kokainë që nëse do të shitej do të kapte vlerën 120 mijë euro.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Guvernatori amerikan humb ndjenjat gjatë fjalimit (Video)
Të flesh mbi 20 milion dollarë »
Article Logic
Execution time: 0.010421991348267
array(1) { ["section"]=> string(84) "kapen-me-droge-dhe-mijera-euro-kesh-ne-gjermani-arrestohen-2-te-rinj-shqiptare-66516" }