Tirana
mist
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
94 %
1.5kmh
100 %
Die
32 °
Hën
35 °
Mar
37 °
Mër
36 °
Enj
34 °
E diel, 26 Qershor, 2022
spot_img

Kapen me drogë dhe mijëra EURO, arrestohen dy shqiptarë në Itali (EMRAT)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Dy shtetas shqiptar janë arrestuar nga policia italiane ditën e sotme, pasi u kapën me një sasi droge prej 1 kilogramë e 500 gramë e llojeve të ndryshme, dhe 1500 euro.

albsig

spring

Bëhet fjalë për shtetasit Leonard Zefin, 36 vjeç dhe Aleksandër Kolajn, 34 vjeç të cilët shisnin kokainë e marijuanë. Zefi dhe Kolaj, janë arrestuar në Milano, ndërsa baza e aktivitet tëë tyre kriminal ishte në rrugën “Marcona”.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img