Tirana
mist
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
94 %
1.5kmh
100 %
Die
32 °
Hën
35 °
Mar
37 °
Mër
36 °
Enj
34 °
E diel, 26 Qershor, 2022
spot_img

Kapen me drogë, ARRESTOHEN 3 persona në Berat (EMRAT)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Arrestohen 3 persona në Berat.

albsig

spring

Bëhet fjaloë për shtetasit:

Nikolin Çipi 42-vjeç

Sokol Shehu 48-vjeç

Eduart Minho 40-vjeç

Personat e arrestuar janë kapur me lëndë narkotike, dhe të tre janë banues në Berat.

Ndërkohë pritet të dalin informacione të reja ngjarja.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img