Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
0.5kmh
75 %
Die
22 °
Hën
20 °
Mar
18 °
Mër
19 °
Enj
18 °
E diel, 24 Tetor, 2021
spot_img

Kapen me 9 kg drogë, arrestohet shqiptari dhe greku në Igumenicë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

95252cc0018f6bcd7dc06e750b74566f

Arrestohet 21-vjeçari shqiptar dhe 63-vjeçari grek në Igumenicë.

Greku dhe shqiptari, emrat e të cilëve ende nuk bëhen me dije, u vunë në pranga në sajë të një operacioni antidrogë të policisë greke në kufi.

Gjithashtu autoritetet e shtetit fqinj kanë sekuestruar edhe 9 kilogram drogë në cilësinë e provës materiale.

Dyshohet se droga e vinte nga Shqipëria dhe kishte si qëllim tregun grek.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img