Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
81 %
1.5kmh
90 %
Enj
12 °
Pre
15 °
Sht
14 °
Die
13 °
Hën
11 °
E enjte, 2 Dhjetor, 2021
spot_img

Kapen 72 kg marijuanë në kufirin greko-shqiptar, droga ishte e ndarë në dy çanta

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia ka kapur dhe sekuestruar 72 kg marijuanë në kufirin greko-shqiptar.Operacioni është kryer nga policia greke në zonën e gjelbër.

Droga ishte e ndarë në 2 çanta, të cilat përmbanin 67 pako me 72 kg 634 gram lëndë narkotike. Operacioni ka filluar mëngjesin e djeshëm ku është krehur zona, ndërsa është ende duke vijuar.

Kujtojmë se dy ditë më parë në Iguimenicë u sekuestruan 6 kg drogë gjatë një tjetër aksioni të palës greke.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img