Tirana
clear sky
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
46 %
6.2kmh
0 %
Mar
7 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

Kapen 7 kg drogë dhe 300 rrënjë kanbis në Mat, arrestohen 4 persona, shpallet në kërkim një tjetër

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

20dfc07e4445c51398b4ae309d97a24f

Policia e Matit ka sekuestruar ditën e sotme 7 kg lëngë narkotike në fashatin Stojan.

 Bëhet me dije se droga ishte ndarë në qese dhe ishte gati për t’u shitur në treg.

Sakaq, policia në një banesë të braktisur ka sekuestruar 300 rrënjë kanabis, që i kishin vendosur për tharje.

Lidhur me këtë ngjarje janë arrestuar 4 persona dhe është shpallur në kërkim një tjetër.

Në operacion ka qenë edhe Kryeprokurori i Matit, Abaz Muca. Prokurori ka thënë se këta persona kanë qenë në vëzhgim prej disa kohësh.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img