Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
38 %
1.5kmh
0 %
Sht
34 °
Die
33 °
Hën
36 °
Mar
36 °
Mër
37 °
E shtunë, 25 Qershor, 2022
spot_img

Kapen 60 kg drogë afër Kapshticës, arrestohen shqiptarët

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

60 kg drogë janë sekuestruar nga policia greke në afërsi të pikës kufitare Kapshticë. Droga u gjet në makinën e një shqiptari, dhe në pranga janë vendosur shoferi 33-vjeçar, dhe pasagjeri 24-vjeç.

Sakaq, është shpallur në kërkim pronari i mjetit, 59-vjeç.

albsig

spring

Identiteti i të arrestuarve ende nuk bëhet i ditur, sakaq grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img