Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
51 %
1kmh
0 %
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
E enjte, 30 Qershor, 2022
spot_img

Kapen 5 shqiptarë në Greqi, transportonin drogë me çanta

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia greke ka arrestuar pesë shtetas shqiptarë pranë vijës së gjelbër, në zonën pranë Follorinës.

albsig

spring

Dy shqiptarë të moshës 21 dhe 43 vjeç janë kapur nga policia helene pranë Kapshticës duke transportuar lëndën narkotike drejt shtetit grek. Të pestë shqiptarëve iu është sekuestruar nga një çantë me në total 74 kilogram kanabis sativa.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img