Tirana
heavy intensity rain
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
76 %
3.1kmh
75 %
Hën
11 °
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
E hënë, 27 Mars, 2023

Kapen 21 kilogram kokainë në Greqi, arrestohen 2 shqiptarë dhe 2 grekë

Lajme të ngjashëm

Plot 21 kilogram kokainë janë sekuestruar gjatë një aksioni të policisë greke në zonën e Korinthias.

Droga u gjet në një valixhe brenda një kamioni që vinte nga Italia ndërsa janë arrestuar katër persona, 2 shqiptarë dhe 2 grekë. (Vijon)

Më shumë