Tirana
mist
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
94 %
1.5kmh
100 %
Die
32 °
Hën
35 °
Mar
37 °
Mër
36 °
Enj
34 °
E diel, 26 Qershor, 2022
spot_img

Kapen 16 emigrantë të paligjshëm në Kapshticë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kapen 16 emigrantë të paligjshëm në Kapshticë.

albsig

spring

Sipas policisë, emigrantët u kapën në kufirin e gjelbër, dhe 13 prej tyre në fshatin Bracaj dhe Vishoticë.

Shtetasit e kapur janë sirianë dhe irakian, të gjithë të gjinisë mashkullore. Sakaq, janë dërguar drejt qendrës së azilkërkuesve në Tiranë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img