Tirana
scattered clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
88 %
2.6kmh
40 %
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
22 °
E hënë, 20 Shtator, 2021
spot_img

Kapen 10 refugjatë në Kapshticë, mes tyre dhe një foshnje

spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia Kufitare ka kapur dhjetë shtetas refugjatë në kufirin e gjelbër në Kapshticë.

Policia bëri me dije se shtetasit ishin sirian dhe iranian. Mes tyre ishte edhe një foshnje.

Mësohet se disa prej tyre janë në gjendje jo të mirë shëndetësore.

Raportohet se pasi iu janë marrë deklarimet ata janë nisur drejt qendrës së azilkërkuesve në kryeqytet.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img