Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
62 %
3.6kmh
75 %
Pre
13 °
Sht
15 °
Die
13 °
Hën
10 °
Mar
9 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

Kaos trafiku në të dy anët e autostradës Tiranë-Durrës, shkak dy aksidente

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Dy aksidente janë regjistruar pasditen e sotme në autostradën Tiranë-Durrës, shkruan News.Bomb.al

Si pasojë është rënduar trafiku në të dy anët e autostradës, duke krijuar radhë të gjata kilometrike të mjeteve.

Konkretisht në kthesën e Rinasit situata paraqitet më e rënduar, ku mjetet janë në pritje për të hyrë drejt Tiranës.

Ndërkohë po këtë pasdite një tjetër aksident i rëndë ndodhi në aksin Sarandë-Gjirokastër, ku faktkeqësisht raportohet për 5 viktima dhe një të plagosur.  

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img