Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
82 %
0.5kmh
75 %
Hën
21 °
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
20 °
E hënë, 18 Tetor, 2021
spot_img

Kaos në pikat e karburantit, plas sherri me thika mes shoferëve për pak benzinë (Video)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Londër pasi pritja e gjatë dhe radhët në pikat e karburantit kanë irrituar britanikët të cilët kanë arritur të marrin thika me vete për të siguruar pak benzinë.

Një shofer britanik në jug-lindje të Londrës, i irrituar nga pritja e gjatë dhe radhët kilometrike për pak benzinë, debatoi me një shofer tjetër,  pa hezituar të nxirrte edhe thikën.

Siç shihet në video, shoferi i tërbuar iu drejtua shoferit tjetër dhe duke e kërcënuar me thikë, i kërkoi të zbriste nga makina.

Menjëherë në vendin e ngjarjes mbërritën forcat e policisë të cilët ndërhynë për neutralizimin e situatës.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img