Tirana
few clouds
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
42 %
1kmh
20 %
Die
18 °
Hën
17 °
Mar
11 °
Mër
12 °
Enj
12 °
E diel, 2 Prill, 2023

Kanye West mërzitet nga paparacët, i merr telefonin një gruaja që po e filmonte dhe ia hedh në rrugë

Lajme të ngjashëm

Reperi Kanye West është bërë sërish viral, pas publikimit të një videoje që ka shkaktuar shumë zemërim.

Reperi ishte rrugës për të parë fëmijët e tij, kur disa paparacë dhe fansat nisën ta filmonin. Duket se reperin kjo që e ka mërzituar duke e bërë që të dalë nga vetja.

Ai në fillim u kërkoi që mos ta filmonin, ndërsa më pas iu drejtua një gruaja duke i marrë telefonin dhe ia hedhur në rrugë.

“Ndal me kamerat, kur them ‘ndal’ dua të them ‘ndal’” dëgjohet të thotë ai.

Më shumë