Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
80 %
1kmh
0 %
Mar
12 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
9 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

Kanye West ‘injoron’ puthjet e Kim Kardashian para mijëra spektatorëve (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kim Kardashian dhe Kanye West ishin të pranishëm në lojën e basketbollit të NBA All-Star.

Në një video të publikuar në ‘Twitter’, Kim shfaqet duke përshëndetur të gjithë fansat, më pas i drejtohet Kanyt për ta puthur, por ai e ‘injoron’ duke mos lëvizur fare.

Ky moment është komentuar jashtë mase, ku shumë fansa e kanë kritikuar reperin.

Kujtojmë që si Kanye dhe Kim janë një ndër personat më të paguar të showbiz-it dhe një ndër çiftet më të dashur të Hollywoodit.

Më shumë
spot_img
spot_img