Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
42 %
4.6kmh
0 %
Sht
31 °
Die
33 °
Hën
36 °
Mar
36 °
Mër
37 °
E shtunë, 25 Qershor, 2022
spot_img

Kanye West është në gjendje të rëndë, prej ditësh ndodhet në spital

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Reperi i famshëm amerikan Kanye West e ka kaluar fundjavën i shtruar në spital pas gjendjes tejet të rënduar nga dehidratimi dhe lodhja e madhe.

albsig

spring

Sipas TMZ, Kanye është ndjerë paranojak dhe në depression të thellë gjatë fundjavës duke mos i lejuar as doktorët të t’i afroheshin pasi kujtonte se kishin synime të këqija, raporton Newsbomb.al.

Shumë reperë të tjerë kanë shprehur mbështetjen e tyre, një ndër ta edhe Lupe Fiasco, i cili shpjegoi se sa e lodhshme është puna e një performuesi dhe sa shumë mund të të rrënojë mentalisht një tur koncertesh.

Fiasco i ka bërë thirrje të gjithë fansave të Kanye të mos e lënë vetëm në këtë kohë të vështirë që po kalon.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img