Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
34 %
1kmh
0 %
Hën
0 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
10 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

Kanye West bën deklaratën “bombë” dhe publikon foton: E kapa KIM duke më tradhtuar me këtë lojtar

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kanye West ka bërë një deklaratë të fortë së fundmi, duke thënë se ish gruaja e tij, Kim Kardashian e ka tradhtuar me lojtarin e NBA-së, Chris Paul.

Reperi ka publikuar një foto të Chris Paul duke shkruar: “Le të thyejmë edhe një dritare përpara se të largohemi nga këtu. E kapa këtë djalë me Kimin.”

Paul është i martuar me gruan, Jada që nga viti 2011. Lojtari dhe Kim nuk u janë përgjigjur ende akuzave të pretenduara nga West.

Kujtojmë se Kim Kardashian dhe Kanye West u divorcuan disa kohë më parë dhe së fundmi ata kanë arritur një marrëveshje divorci.  Sipas marrëveshjes së nënshkruar, Kardashian do të marrë 200,000 dollarë në muaj nga këngëtari, si mbështetje për fëmijët.

Më shumë


spot_img

spot_img