Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
88 %
0.5kmh
90 %
Sht
16 °
Die
20 °
Hën
24 °
Mar
24 °
Mër
20 °
E shtunë, 15 Maj, 2021
spot_img

Kanosi me sëpatë dy persona dhe u theu xhamin e makinës, vihet në pranga 32 vjeçari në Kuçovë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 32 vjeçar është arrestuar nga policia e Kuçovës, pasi akuzohet se kanosi me sëpatë dy persona, si dhe u kishte thyer xhamat e makinës.

Policia bën me dije se në pranga ka rënë shtetasi me iniciale M.L., 32 vjeç, banues në fshatin Magjatë, Kuçovë, i cili kanosi më sëpatë shtetasit me iniciale S.Sh., 24 vjeç dhe K.Rr., 20 vjeç, të dy banues në Elbasan.

Njoftimi i policisë:

Nga specialistët e Seksionit për Krimet në Komisariatin e Policisë Kuçovë, u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit M.L., 32 vjeç, banues në fshatin Magjatë, Kuçovë.

Arrestimi i tij u bë pasi në fshatin Magjatë ka kanosur me sëpatë, si dhe u ka thyer xhamin e mjetit shtetasve S.Sh., 24 vjeç dhe K.Rr., 20 vjeç, të dy banues në Elbasan.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Berat, për veprat penale “Shkatërrim i pronës” dhe “Kanosja”.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img