Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
72 %
5.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
13 °
Mar
8 °
Mër
10 °
Enj
13 °
E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

Kanosi me armë djemtë e deputetit socialist dhe i shpëtoi disa herë arrestimit, Gjykata e Tiranës lë në burg Lajden Kadillin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

433bf6fdf6ec75433c9ce3aa42f416ad

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img