Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
42 %
4.6kmh
0 %
Sht
31 °
Die
33 °
Hën
36 °
Mar
36 °
Mër
37 °
E shtunë, 25 Qershor, 2022
spot_img

Kanosi me ARMË 3 persona, arrestohet 39-vjeçari në TIRANË

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia e Tiranës ka arrestuar një 39-vjeçar për  ‘Kanosje’ e ‘Prodhim dhe mbajtje pa leje e armëve dhe municionit luftarak’.

albsig

spring

Në pranga u vu shtetasi B. B., 39 vjeç pasi në rrugën “Zydi Herri”, pas një konflikti ka kanosur tre shtetas duke qëlluar në ajër me armë zjarri “pistoletë”, e cila u sekuestrua në cilësinë e provës materiale.

Njoftimi i policisë:

Tiranë- Arrestohet një 39-vjeçar për veprat penale “Kanosje” dhe “Prodhim dhe mbajtje pa leje e armëve dhe municionit luftarak”.

Sekuestrohet një armë zjarri “pistoletë”.

Shërbimet e Policisë të Komisariatit Nr.3, arrestuan në flagrancë shtetasin: B. B., 39 vjeç.

Ky shtetas në rrugën “Zydi Herri”, pas një konflikti ka kanosur tre shtetas duke qëlluar në ajër me armë zjarri “pistoletë”, e cila u sekuestrua në cilësinë e provës materiale.

Materialet i kaluan për veprime të mëtejshme Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img