Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
38 %
1.5kmh
0 %
Sht
34 °
Die
33 °
Hën
36 °
Mar
36 °
Mër
37 °
E shtunë, 25 Qershor, 2022
spot_img

Kanosi e kërcënoi drejtorin e Urgjencës në Elbasan, nën hetim 36-vjeçari

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia e Elbasanit ka vënë nën hetim një 36-vjeçar i cili kanosi dhe kërcënoi paraditen e sotme drejtorin e Urgjencës Spitalore.

albsig

spring

Ngjarja ka ndidhur në ambientet e Urgjencës së Spitalit Elbasan, rreth orës 10:00 paradite.

Nuk dihen ende arsyet që çuan 36-vjeçarin , që të kanoste  drejtorin e Urgjencës me iniciale E.M., brenda ambientet të punës.

Materialet hetimore i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Elbasan, për veprimet e mëtejshme, ndërkohe qe i riu akuzohet per vepren penale “Kanosja”.

Vijon…

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img