Tirana
light rain
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
78 %
5.7kmh
75 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
31 °
E diel, 29 Maj, 2022
spot_img

Kanosi dy policë, procedohet 26 vjeçari

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 26 vjeçar me iniciale P. C., banues në qytetin e Korçes do të ndiqet penalisht pasi ka kanosur për shkak të detyrës, dy punonjës të Policisë Rrugore.

Mësohet, se janë kanosur në krye të detyrës nga 26 vjeçari, punonjësit e policisë me iniciale A. T., banues në fshatin Fitore të Devollit dhe F.H., banues në fashatin Miras. 

Ngjarja ka ndodhur gjatë ditës së djeshme pranë një pikë karburanti në qytetin e Bilishtit. Hetimi i shtetasit 26 vjeçar, do të bëhet në gjendje të lirë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img