Tirana
clear sky
-1.5 ° C
-1.5 °
-1.5 °
55 %
1kmh
0 %
Enj
7 °
Pre
10 °
Sht
10 °
Die
9 °
Hën
5 °
E mërkurë, 8 Shkurt, 2023

Kanos gruan dhe djalin me sëpatë, arrestohet 65-vjeçari

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 65-vjeçar është arrestuar në Elbasan pasi akuzohet se ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike, si dhe ka kanosur bashkëshorten dhe djalin e tij.

Burime nga policia bëjnë me dije se Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Elbasan, arrestuan në flagrancë shtetasin:

Q.L., 65 vjeç, banues në Elbasan, pasi në banesë ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike si dhe ka kanosur me sopat bashkeshorten dhe djali e tij .

Materialet hetimore i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Elbasan për veprime të mëtejshme.

Më shumë


spot_img

spot_img