Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
49 %
1kmh
0 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
Mër
30 °
E shtunë, 21 Maj, 2022
spot_img

Kanibali arratiset nga spitali psikiatrik dhe sulmon një grua

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një kanibal është arratisur nga një spital psikiatrik në Toulouse të Francës.

Mediat vendase bëjnë me dije se kanibali arriti të arratisej duke përfituar nga mungesa e vëmendjes së stafit.

Ai doli në rrugë dhe sulmoi një grua 72-vjeçare duke e hedhur në tokë. Prokurori tha se një qytetar arriti ta neutralizojë duke e mbajtur deri sa mbërritën forcat e policisë.

Autori akuzohet për dy vrasje në vitin 2013, si dhe për kanibalizëm. Ai është një ish-ushtar i kthyer nga Afganistani i diagnostifikuar me çrregullim të stresit post-traumatik, PTSD.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img