Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Enj
38 °
Pre
38 °
Sht
35 °
Die
34 °
Hën
33 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Kanë qëndruar 3 ditë në Sarandë, dalin detaje të reja nga zhdukja e dy të miturave në Tiranë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

3c60d91192928b719091e88506a6a3b2

Detaje të reja janë zbuluar nga zhdukja për 4 ditë e 2 të miturave nga Tirana.

Sipas informacioneve për mediat, dy 16-vjeçaret kanë qëndruar 3 ditë në Sarandë.

Pas analizave është vënë re se vajzat nuk kanë asnjë shenjë abuzimi seksual.

Ato janë nisur me autobus në Sarandë dhe kanë qëndruar aty dy ditë.

Më pas janë nisur drejt Përmetit. Vajzat e kanë njohur zonën pasi kanë udhëtuar edhe më herët me prindërit e tyre.

Ato vazhdojnë t’i qëndrojnë deklaratave se janë larguar me dëshirë nga shtëpia pasi nuk trajtoheshin mirë nga prindërit.

Edhe nga kontrolli që iu është bërë në telefonat e tyre është vënë re se nuk kanë pasur kontakte me djem apo me dikë që mund t’i trafikonte.

 

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img